Kalendáře na míru s vlastními fotkami.

Pořiďte si vlastní kalendář! Standardní kalendáře z katalogu nemusí stačit všem, kteří hledají…


Jihočeské Elektro

Sháníte chladící či mrazící zařízení do firmy, nebo jen chladničku do domácnosti? Obraťte se na…


ALU.PLAST s.r.o.- krásné Vánoce, PF 2017

Děkujeme všem zákazníkům za projevenou přízeň, zaměstnancům za perfektně odvedenou práci, díky níž…


ALU.PLAST s.r.o. - novinky

Krásných 19 let na českém i zahraničním trhu, rozšiřujeme výrobu, vchodové dveře za akční ceny,…


ALU.PLAST s.r.o. - 18 let na českém i zahraničním trhu

Vloženo: 3. 5. 2015

ALU.PLAST s.r.o. Kaplice je plnoletý !! 21.4.2015 jsme oslavili 18 let působení na českém i zahraničním trhu.

Stěžejním výrobkem v našem sortimentu jsou plastová okna a dveře. Na jejich výrobu používáme nejnovější profily řady IDEAL 7000  a IDEAL 8000 od německého dodavatele firmy aluplast GmbH. Jde výhradně o originální profily od tohoto výrobce. Vždy poouze 6-komorové profily třídy A , s minimální stavební hloubkou 80 mm. Stále častěji jsou však požadovány profily IDEAL 8000 se stavební hloubkou 85 mm. Nejšpičkovější profil v našem sortimentu je pak profil  IDEAL 8000 ENERGETO. Jedná se o převratný systém s nejvyšším stupněm izolace bez kovových výztuh.

Zastaralé 5-komorové profily se stavební hloubkou 70 mm a méně již nepoužíváme a vyřadili jsme je před několika roky z našeho sortimentu jako neodpovídající požadavkům na nejmodernější plastové okno.  Okna z tohoto profilu se stále častěji vyndavají v Rakousku a Německu z domů a nahrazují novějšími 6-komorovými profily  v kombinaci s trojsklem Ug 0,6 nebo také Ug 0,5. V kombinaci s kvalitním zateplením tak získají občané těchto státu dotace na rekonstrukci.


Okna a dveře koveme rakouským kováním MACO. Panty pro vchodové dveře jsou od německé firmy SIMONSWERK GmbH. 

Isolační dvojsklo a trojsklo nám dodává firma AGC Moravské Budějovice. Česká pobočka belgického výrobce skel. 

Vyrábíme, dodáváme a montujeme také zimní zahrady.


Jako novinku nyní nabízíme zdvižně posuvné dveře !! 
 


Dalším zajímavým výrobkem v našem sortimentu jsou hliníková okna a dveře systému YAWAL.  Konkrétně systém PBI40 Economic, vhodný spíše pro vnitřní použití a dále pak venkovní systémy se špičkovou izolací systém TM 62, TM 74 a nejnovější systém TM 77 HI. Systémy vyhovují nejmodernějším požadavkům a jsou použitelné do všech druhů staveb.

Hliníková okna a dveře nabízíme standardně v různých barevných odstínech práškových barev RAL , v eloxovaném provedení a nyní nově také v několika zajímavých dřevodekorech. Jako například zlatý dub, ořech , mahagon a další.

Hliníkové vchodové dveře osazujeme standardně výplněmi šířky 42 mm s 3-sklem. Přehled nabízených druhů výplní nelznete zde .


Jako příslušenství pro plastová , hliníková okna a dveře nabízíme vnitřní i venkovní parapety, žaluzie, rolety, síťky proti hmyzu. Veškeré příslušenství samozřejmě s odbornou montáží. 

 


Všechny tyto výrobky můžete v současné době získat s využitím velmi zajímavých jarních slev.  Kontaktovat nás můžete prostřednictvím poptávkového formuláře, který naleznete na naší webové stránce http://www.alu.plast.cz , prostřednictvím emailu, nebo také prostřednictvím našich obchodních zástupců. Velké množství informací o naší firmě a nabízených výrobcích naleznete také na Facebooku , Twitteru a Blogu nebo na informačním fóru http://www.oknakaplice.cz